Oczy

Active filters

Nasze hasło przewodnie to:  "Zdrowie twojej skóry jest dla nas najważniejsze",  z taką myślą powstają nasze naturalne kosmetyki do makijażu puroBIO.

Naszym celem jest produkcja kosmetyków organicznych, o bardzo wysokiej jakości, z  jak najlepszych produktów. Dzięki starannie dobranym , certyfikowanym składnikom obniżamy ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej niemal do zera. Wszystkie nasze naturalne kosmetyki są przebadane na zawartość niklu, gwarantują Ci bezpieczny, naturalny makijaż.

W kategorii Oczy znajdziesz cienie do powiek, kredki do oczu, kredkę do brwi ze szczoteczką, eyeliner a przede wszystkim tusz do rzęs o różnych wariacjach.

Przypominamy, że nasze cienie, jak tez inne produkty prasowane ( puder kompaktowy, bronzer, rozświetlacz, podkład w pudrze) mają funkcję ‘refill’- oznacza to , że po wykorzystaniu produktu, nie wyrzucasz opakowania, dokupujesz tylko wkład wymienny i znowu cieszysz się pełnowartościowym produktem. W ten sposób przyczyniasz się do mniejszej ilości  plastiku w środowisku, a także oszczędzasz pieniądze.

Wśród cieni do powiek znajdziesz cienie perłowe i matowe wariacje kolorystyczne, wszystkie cienie do oczu mają bardzo dobrą pigmentację, bardzo dobrze rozprowadzają się na powiecie i długo utrzymują.

Wśród tuszy polecamy nasz bestseller tusz double dream czarny, teraz dostępny także kolorze brązowym. Prócz tego mamy tusz podkręcający, pogrubiający, wydłużający, ultra czarny, każda z Was znajdzie swojego ulubieńca.