Filtruj według

NOWOŚCI

Active filters

W kategorii nowości znajdziesz nasze najnowsze produkty i premiery kosmetyczne. Sprawdzaj ta zakładkę i bądź na bieżąco.

Nasze najnowsze produkty to premiery wiosenne, nowe naturalne tusze do rzęs, z trzema różnymi szczoteczkami. Każda szczoteczka posiada inną funkcję. Tusz #Follow to tusz pogrubiający, tusz #swipe- up to tusz podkręcający, natomiast tusz do rzęs #fan wydłuża rzęsy.

Wiosną premierę miały też nasze kredki do oka long lasting o przedłużonym działaniu. Do czarnej kredki, która bardzo szybko stała się waszą ulubioną dołączyły nowe kolory. Wśród kredek long lasting jest już nie tylko czarna kredka ale także: brązowa, turkusowa, grantowa oraz szampańska.

Oprócz nowych tuszy do rzęs i kredek w nowościach znajdziesz też cała nową serię do pielęgnacji twarzy. Polecamy żel micelarny purBIO, peeling do twarzy, Pianek oczyszczającą oraz olejek do mycia twarzy. Wszystkie produkty są testowane dermatologicznie, posiadają certyfikaty, składają się z naturalnych, organicznych składników roślinnych.