Twarz

Active filters

Nasze hasło przewodnie to: "Zdrowie twojej skóry jest dla nas najważniejsze", z taką myślą powstają nasze naturalne kosmetyki.  

Naszym celem jest produkcja kosmetyków organicznych, o bardzo wysokiej jakości, z  jak najlepszych produktów. Dzięki starannie dobranym , certyfikowanym składnikom obniżamy ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej niemal do zera. Wszystkie nasze kosmetyki są przebadane na zawartość niklu.

Każda z nas lubi czuć się piękna, czasem ukryć pewne niedoskonałości czy zabłysnąć nieskazitelnie gładką cerą na wyjątkowej okazji.

W kategorii Twarz znajdziesz m.in. bazę pod makijaż, podkład, krem BB, korektor, rozświetlacz, bronzer czy róż.  Nasze podkłady, rozświetlacze czy bronzery nie obciążają skóry, są idealne do każdego typu cery. Mogą być bezpiecznie stasowane przez kobiety w ciąży, gdyż nie zawierają parabenów, konserwantów ani żadnych sztucznych barwników.

Dla przykładu nasz podkład czy krem BB w 20% składa się z ekstraktu z organicznego aloesu i skwalanu pozyskiwanego z oliwy z oliwek.

Wśród korektorów znajdziesz korektor w kredce bądź korektor w płynie, każdy z funkcją dopasowaną do Twoich potrzeb.

Swoje naturalne piękno podkreślisz różem w kamieniu lub wielofunkcyjnym lip to cheek, a aby rozświetlić i zaakcentować  wybrane miejsca użyjesz rozświetlacz w kamieniu lub w rozświetlacz płynie w trzech pięknych odcieniach.