Usta

Active filters

Krem do ust

<p>Krem ( maska) do ust purobio- nawilża, odżywia i chroni przed szkodliwym wpływami środowiska,...
0 Review(s)
29,50 zł

Kosmetyki puroBIO zostały stworzone z myślą o kobietach świadomych, które nie tylko prowadzą zdrowy tryb życia, zdrowo się odżywiają i dbają o swoje ciało i skórę od środka ale też są świadomie używają kosmetyków, które nakładają na swoją skórę. Często słyszymy zdanie: „nie nakładaj na swoją skórę niczego , czego byś nie zjadła.”

Kosmetyki puroBIO nie zawierają parabenów, silikonów, sztucznych barwników czy konserwantów. Głównie składają się z olei i wosków roślinnych, owoców, kwiatów, pigmentów dostarcza nam sama NATURA. Dlatego też są bezpieczne dla kobiet w ciąży, dla osób o wrażliwej cerze, skłonnych do alergii.

W kategorii Usta znalazła się m.in.: tradycyjna pomadka do ust, pomadki w kredce, konturówka do ust, błyszczyk, balsam do ust i pomadka ochronna.

Ciekawą forma pomadki jest pomadka w kredce king size, występująca w 6 odcieniach, doskonale pokrywa usta a także chroni, je i nawilża.

Nasze pomadki do ust w 100% składają się ze składników naturalnego pochodzenia, specjalna m mieszanka olejów i wosków roślinnych sprawia, że miękkie i piękna usta.