Celem codziennej pielęgnacji zarówno rano jak i wieczorem skóry normalnej jest utrzymanie jej w dobrym stanie, ochrona i nawilżenie.


Cera normalna jest idealnym typem skóry, niestety dość rzadko spotykanym. Charakteryzuje się brakiem niedoskonałości, jest gładka, jasna, bez przebarwień. Nie trzeba jej poprawiać, wystarczy odpowiednio ją pielęgnować aby jak najdłużej utrzymać jej stan.


Jak pielęgnować cerę normalną RANO
1.    Mus myjący bubble mousse delikatnie oczyści skórę twarzy, jest idealny do każdego typu cery. Prawidłowe oczyszczenie  jest bardzo ważne, przed przystąpieniem do kolejnych etapów pielęgnacji.
2.    Po oczyszczeniu twarzy czas zadbać o skórę wokół oczu. Jest ona niezwykle delikatna, w związku z tym narażona na podrażnienia. Często pojawiają się też tzw. worki lub cienie pod oczami. Doskonały dla cery normalnej będzie żel  pod oczy. Ma on podwójne działania , gdyż nie tylko nawilża ale działa też przeciw zmęczeniu, minimalizując cienie pod oczami.
3.    Poranną pielęgnację zakończy nawilżający, lekki  krem do twarzy. Ma on bardzo lekką konsystencję, a dzięki zawartości kwasu hialuronowego pozostawia skórę  nawilżoną, gładką i elastyczną.


Jak pielęgnować cerę nromalną WIECZOREM
1.    Aby usunąć zabrudzenia z całego dnia, smog, sebum oraz makijaż doskonały będzie mus myjący boubble mousse.
2.    Po oczyszczeniu twarzy możemy przystąpić do kolejnego kroku i nałożyć  serum.  Serum zapewnia równowagę w wydzielaniu sebum. Należy pamiętać, iż serum nakłada się po dokładnym oczyszczeniu skóry, przed użyciem odpowiedniego kremu.